Relax Fitness Club

V Relax fitness club nájdete kvalitné stroje určené na precvičovanie a posilňovanie všetkých svalových partií. Tieto stroje sú z hľadiska biomechaniky zhotovené tak, aby vyhovovali ako ženám, tak aj mužom a na ploche sú umiestnené s ohľadom na účelné využitie priestoru.  Navrhnuté a vyrobené profesionálmi z fitness sveta.

K fitness zóne patrí kardio, crossfit zóna,  ktorá patrí medzi najobľúbenejšie. Samotný funkčný tréning je nepochybne trendom posledných rokov. Jedná sa o cvičenia, ktoré nám uľahčia vykonávať pohyby v bežnom živote, tzn., že naše telo nimi pripravíme pre každodenné potreby. K dispozícii máme trénerov s ktorými si môžete dohodnúť individuálne cvičenie podľa Vašich potrieb a času.


V našom fitku sa nebudete nikdy tlačiť vzhľadom na obmedzený počet cvičiacich, ktorí sa môžu prihlásiť. Svoje cvičenie si naplánujete sami prostredníctvom appky, ktorú máte v mobile a vidíte, koľko cvičiacich je aktuálne vo fitku. Pri zakúpení permanentky máte vstup do fitka umožnený 365 dní v roku od 6 do 22 00. Chcete si vyskúšať cvičenie u nás? Prídťe a vyskúšajte úplne nezáväzne.